Na obiekcie Stadion Miejski im. Bronisława Malinowskiego dnia 2024-04-06 17:00 miało miejsce spotkanie Olimpia Grudziądz vs Jastrzębie zakończone wynikiem 2-1

W ostatnim meczu II Ligi - East pomiędzy Olimpią Grudziądz i Jastrzębiem, który odbył się 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego, emocje sięgały zenitu. Ostateczny wynik 2-1 na korzyść Olimpii Grudziądz pozwolił kibicom tego zespołu świętować zwycięstwo. Mimo prowadzenia Jastrzębia 1-0 na przerwie, Olimpia zdołała odwrócić losy spotkania i zdobyć cenne trzy punkty. Teraz czas na szczegółowe sprawozdanie z tego pasjonującego widowiska!

Szalony mecz na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego!

Dziś na boisku Olimpia Grudziądz zmierzyła się z drużyną Jastrzębie w ramach 27. kolejki II Ligi - East. Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty.

Początek meczu należał do Gości, którzy szybko objęli prowadzenie. W 34. minucie B. Borun skutecznie wykorzystał sytuację i ustawił wynik na 0-1 dla Jastrzębie. Gospodarze próbowali odpowiedzieć, ale do przerwy nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze zorganizowaną defensywę Gości.

Druga połowa to prawdziwa jazda emocji! W 64. minucie I. Tsyupa wyrównał wynik na 1-1 po świetnym podaniu od kolegi z drużyny. Olimpia Grudziądz naciskała, a kibice oszaleli na trybunach. W 82. minucie F. Rabet zdobył bramkę na wagę zwycięstwa, ustalając wynik meczu na 2-1 dla Gospodarzy!

Mecz nie obył się bez kontrowersji. Zarówno Gospodarze, jak i Goście otrzymywali żółte kartki. Dla Olimpii Frelek dostał kartkę już w 6. minucie, natomiast Goście z Jastrzębie mieli aż cztery żółte kartki, a S. Matuszek został ukarany czerwoną kartką w 71. minucie po drugiej żółtej kartce.

Olimpia Grudziądz teraz czeka na kolejne wyzwania, gdzie zmierzy się z Pogonią Siedlce, Wisłą Puławy oraz ŁKS Łódź II. Natomiast Jastrzębie będzie walczyć z Lechem Poznań II, SKRĄ Częstochowa oraz Radunią Stężyca. Emocjonujący mecz, który na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn!